Bukmacherzy stosują w swoich ofertach różnorodne bonusy po to, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów, ponieważ konkurencja na rynku jest naprawdę spora i warto walczyć o każdego klienta. Bez dobrych bonusów nie ma jednak co na to liczyć, dlatego warto prześledzić najciekawsze promocje, które można zauważyć w ofertach bukmacherów.

Bonusy powitalne

Najczęściej pojawiająca się forma bonusów w ofertach różnych bukmacherów. Dzięki takiemu bonusowi można podwoić swoją wpłatę powitalną, a więc w przypadku bonusu powitalnego w wysokości 100 procent można liczyć na to, że przy wpłacie 300 złotych na koncie będzie się miało 600 złotych.

Trzeba jednak mieć na uwadze to, że bonus nie będzie możliwy od razu do wypłaty, lecz trzeba będzie nim kilka razy obrócić na zakładach bukmacherskich, najczęściej są to 3 razy po minimalnym kursie 1.5-1.6.

Dla dobrego bukmachera (lista najlepszych firm bukmacherskich) nie jest to trudne zadanie szczególnie, że można stawiać kupony AKO, dlatego odrobina taktyki może spowodować, że na bonusie powitalnym da się dużo zarobić.

Kody promocyjne

Często bukmacherzy oferują swoim klientom kody promocyjne, które należy wpisać w specjalnym polu we własnym profilu, aby otrzymać dodatkową kwotę na swoje konto gracza. Wiadomo jednak, że takich kodów nie otrzymuje się od bukmacherów codziennie, a jedynie na specjalne okazje, np. na urodziny klienta, na święta, czy też z okazji jakiegoś ważnego meczu reprezentacji. Zwykle nie są to jednak duże kwoty, wahają się one w granicach 10-50 złotych.

Bonusy bez konieczności wpłacania depozytu

Rzadko spotykana opcja, polegająca jedynie na tym, iż klient musi założyć konto na stronie internetowej bukmachera i nie musi wpłacać wtedy żadnej kwoty, aby otrzymać taki bonus. Oczywiście również w tym przypadku kwoty nie są zbyt pokaźne, nie powinny one przekroczyć kwoty 100 złotych.

Graj w zakładach bukmacherskich Totolotek
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Darmowy zakład

Coraz bardziej popularna opcja u bukmacherów. Możliwość zagrania pierwszego kuponu u wybranego bukmachera zupełnie za darmo, jeśli się go wygra zwykle kwota zostaje dopisana do konta gracza i nie trzeba już nią później obracać, jednak niekiedy jest to konieczne. Taka oferta bonusowa znajduje się w ofertach wielu bukmacherów, dlatego też warto ją wypróbować i spróbować swojego szczęścia na zakładach.