Firmy bukmacherskie prześcigają się w pomysłach na zdobycie nowych graczy. Jednym ze sposobów jest darmowy zakład na przykład za rejestrację lub na start.

Darmowy zakład u bukmachera

LVbet to firma, w której możemy zakłady obstawiać on line. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem na start dostajesz tak zwany freebet czyli 20 złotych bez depozytu. Jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować się na stronie Lvbet oraz wysłać mail na adres promocje@lvbet.pl. W tytule trzeba podać „bonus bez depozytu”. Pieniądze zostaną dodane do konta gracza w ciągu 48 godzin.

Totolotek również w tej kwestii nie pozostaje z tyłu. Jeśli jesteś nowy na tej platformie, możesz otrzymać 25 złotych bez depozytu na swój zakład. W tym wypadku wymagana jest oczywiście rejestracja na stronie firmy Totolotek, podczas której należy wpisać kod promocyjny MAXTOTO. Jest jednak mały haczyk. Musisz mieć jeden obrót o kursie w wysokości 1,50.

Graj w zakładach bukmacherskich Totolotek
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

eFortuna to bukmacher, które tzw. freebety rozdaje za pośrednictwem poczty email. Dlatego aby ich nie przegapić musimy regularnie sprawdzać naszą skrzynkę. Pamiętać trzeba, aby na stronie eFortuna po zalogowaniu się, zaznaczyć w panelu profil użytkownika opcję „Chcę otrzymywać materiały promocyjne.”. Jeśli gramy regularnie, mamy również szansę na regularne bonusy choćby w postaci właśnie darmowych zakładów.

Bonus bez depozytu od bukmachera

Milenium również dba o nowych klientów. Tutaj każdy nowy gracz podczas rejestracji może zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać darmowy zakład” w efekcie czego odbierze darmowy zakład bez ryzyka w wysokości 10 złotych, jeżeli pierwszy zakład będzie przegrany.

Darmowe zakłady można również uzyskać będąc stałym użytkownikiem stron firm bukmacherskich.

Totolotek w ofercie ma pakiet RELOAD ważny w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca. Jedyne co musimy zrobić, to dokonać przelewu właśnie w ten dzień. Otrzymujemy wtedy 20 procent przelanej kwoty do wykorzystania na obstawianie ulubionych dyscyplin sportowych. Maksymalna kwota takiego bonusu to 500 złotych.

Forbet ma tutaj trochę inną propozycję dla stałych graczy. Bonus na darmowy zakład można otrzymać na innych warunkach. Jeśli użytkownik w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego zdeponuje na swoim koncie minimum 500 złotych i spełni odpowiednia warunki podane na stronie bukmachera, może otrzymać 10 % wpłat. Oczywiście i tutaj jest limit. Maksymalna kwota jaką można otrzymać, to 700 złotych.

Zobacz również artykuł: https://legalni-bukmacherzy.pl/zaklady-bukmacherskie-bonus-na-start-i-bonusy-u-bukmacherow/