Niektóre firmy bukmacherskie oferują tak zwane zakłady bez ryzyka czyli cashback. Zwykle tego rodzaju dostępne są dla nowo dołączających graczy, jednak czasami można spotkać je także w przypadku wielu różnych wydarzeń.

Na czym ten bonus polega?

Najczęściej chodzi o to, że w przypadku gdy dany kupon nie będzie wygrany bukmacher zwróci koszt zakładu w całości, albo też część stawki. Tego rodzaju bonus jest bardzo fajny ponieważ nie wymaga obrócenia pieniędzmi i można go od razu wypłacić. Także w przypadku pierwszego niepowodzenia można być spokojnym.

Jak wykorzystać cachback?

Bonus tego rodzaju jest naprawdę bardzo prosty do wykorzystania. Zwykle pierwszy kupon, który jest założony u bukmachera oferującego tego rodzaju bonus traktowany jest jako gra z bonusem. Wystarczy, że zakład zostanie obstawiony i to wszystko co trzeba wykonać.

Jeśli zakład będzie wygrany to wygrana oczywiście zostaje przypisana na nasze konto. W przeciwnym razie otrzymamy najczęściej zwrot stawki pomniejszony o podatek, w przypadku gdy gramy u legalnych bukmacherów działających na terenie Polski. Niekiedy zdarzają się sytuacje, że bukmacherzy oferują specyficzne zakłady cashback na konkretne wydarzenia. Dzięki temu można je obstawiać bez zbędnego ryzyka. Czasami trzeba liczyć się z możliwością otrzymania tylko części stawki np. 50%. Zwykle bukmacherzy wymagają wykorzystania bonusu w pewnym czasie od założenia konta. Tego rodzaju bonus nadaje się doskonale do obstawiania zakładów bardzo dużymi stawkami np. 100-200zł. W przypadku gdy zakład nie będzie udany to należy spodziewać się zwrotu pieniędzy.

Graj w zakładach bukmacherskich LV BET
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Przykładowe firmy, które oferują tego rodzaju bonus

Oczywiście najbardziej popularnym bonusem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z grami bukmacherskimi jest podwojenie czy też pomnożenie kwoty pierwszego wkładu. Jednak bonus w postaci cachback również jest stosunkowo popularny. Do najbardziej popularnych bukmacherów działającym na polskim rynku w sposób w pełni legalnych, którzy oferują tego rodzaju bonus zaliczyć należy bukmachera Fortuna oraz LV bet. Ten drugi specjalizuje się w bonusach na pewne konkretne okazje. Dodatkowo bonusy typu cashback można spotkać u bukmachera Millenium.

Należy dokładnie zastanowić się jakie zakłady warto obstawiać przy tym bonusie. Zwykle warto podjąć ryzyko i obstawić bardziej zyskowne zakłady, w końcu i tak nic nie tracimy.

Sprawdź także ranking bonusów bukmacherskich oferowanych przez legalnych polskich bukmacherów.