Zaklady bukmacherskie – jest rodzajem zakładów losowych, w których należy wytypować zwycięzcę, wynik, ilość goli czy sportowca, który wpisze się na listę strzelców. Zakłady przyjmowane są przez osobę zwaną bukmacherem lub firmę bukmacherską. Warunkiem wygrania zakładu jest poprawne wytypowanie wyniku zdarzenia, wtedy osoba typującą otrzyma wygraną w wysokości zgodnej z kursem zawarcia zdarzenia.

Typy bukmacherskie

Oferty bukmacherskie są na bieżąco uaktualniane, przez co kursy mogą zmienić się w każdej chwili. Najczęściej stawianymi, ale przy tym najmniej dochodowymi zdarzeniami są tak zwane „pewniaki”.

Tym terminem określa się mecze, które już przed jego rozpoczęciem wydają się jasno wskazywać faworyta tego spotkania, z powodu m.in na składy drużyn, miejsce, które zajmuje dany zespół w tabeli czy też formy jaką prezentuje w danym momencie. Warto jednak pamiętać, iż sport, jak powszechnie wiadomo jest nieprzewidywalny i lider może ulec zamykającemu tabele zespołowi, który dotychczas uchodził za „dostarczyciela punktów” lub team który pomaga w poprawieniu statystyk rywala.

Kursy na ”pewniaków” zazwyczaj oscylują w granicach 1.01 – 1.30. Oznacza to w skrócie, że jeśli postawimy na zwycięstwo faworyta 100 zł to możemy liczyć na wygraną rzędu 101 – 130 zł. Możliwość przegranej jest znikoma, jednak warto pamiętać o tym o czym wspomniałem wyżej, że sport lubi być nieprzewidywalny i sprawić nie małą niespodziankę.
Ja, osobiście sam często stawiam na „pewniaków”, jednak staram się łączyć tego typu zdarzenia z innymi, ponieważ jak wiadomo, każdy kurs mnoży się, przez co dodanie 1 czy 2 pewniaków wiąże się z wyższa ewentualna wygraną, a za to ryzyko jest mniejsze niż np. obstawienie remisu w meczu ligi NBA.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Pewniaki – pewne typy?

Podsumowując, obstawianie wyników meczów piłkarskich, hokejowych czy innych dyscyplin sportowych na pewno nie jest łatwą sztuką. Przed rozpoczęciem przygody z „bukmacherką” warto zapoznać się z ligowymi tabelami, statystykami danego zespołu, jego składem, a także – co jest bardzo ważne w dzisiejszym sporcie, jak radzi sobie grając na wyjeździe czy tez, gdy zespół jest gospodarzem.

Wszystkie te czynniki z cała pewnością mogą wpłynąć na wygrana, a także na wysokość ewentualnej wygranej. Jeśli już posiadamy odpowiednią wiedzę na ten temat wtedy należy udać się do punktu, w którym sa przyjmowane tego typu zakłady lub dokonać rejestracji konta na stronie firm bukmacherskich i dokonać zakładu. I od tego momentu można spokojnie rozsiąść się w fotelu i liczyć na szczęście i … na „pewniaki” .

Polecamy również: https://legalni-bukmacherzy.pl/zaklady-bukmacherskie-online-bonus-na-start-bez-depozytu/